Reklamı kapat
Reklamı kapat
Kıbrıs Volkan
Kıbrıs Volkan

Kamil ÖZKALOĞLU; Öncelikli Hedefimiz

07 Kasım 2019 - 10:20 'de eklendi ve A+A-

Kamil ÖZKALOĞLU; Öncelikli Hedefimiz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ve Kıbrıs Türklerine karşı sürdürülen saldırı, yok etme ve bu coğrafyadan sürme planları, Avrupa’nın Türkiye’ye ve Türk Halkına karşı sürdürdüğü saldırı, yok etme ve bu coğrafyadan sürme planlarından farklı düşünülemez.
Bu planların geçmişi ta 1800’lü yılların başlarına kadar uzanır.
Aslında bu planlar, asırlar öncesinin intikamını alma gibi ilkel duyguların da sonucudur.
Kin ve intikam duyguları ile planlar yapan Avrupa, çeşitli asılsız bahaneler uydurarak; Türkiye’nin iç yönetimine kadar sızmışlar ve olumsuz zeminler hazırlamışlardır. Avrupa’nın propagandalarının etkisi altında kalmış bazı aydın(!), mirasyedi ve medya mensubundan oluşan bir Avrupa hayranı zehirli zümre oluşmuştur.
Bu zümre mensupları atacakları her adımda mutlaka Avrupa’dan eğitim ve öneriler alan, tüm işleri Avrupa’nın emellerine uygun yapan, Bütün dersleri Avrupa’dan alan görüşlere sahip olmuşlardır. Ve en kötüsü de ülke meselelerinin çözümünü de Avrupa’nın sahte değerlerine bağlama yolunu seçmişlerdir.
Oysa hangi istiklal vardır ki; yabancıların nasihatleriyle, yabancıların planlarıyla yükselebilsin? Tarih böyle bir olay kaydetmemiştir. Tarihte, böyle bir olay yaratmaya kalkışanlar, zehirli sonuçlarla karşılaşmışlardır. Atatürk döneminde sayıları önemli ölçüde azalmış olan Avrupa hayranı ve işbirlikçisi bu zümre, ne yazık ki Atatürk’ten sonra hortlamış ve Türkiye ile Türk halkını zehirleyebilecek noktalara gelmiştir.
Dikkat edilirse açıkça görülür ki; 1990’larda faaliyete geçen Avrupa; KKTC’de de Avrupa hayranı ve işbirlikçisi bir zümre oluşturmayı başarmıştır.
Önce kendilerine ve amaçlarına yatkın ve uygun buldukları kişilerden guruplar oluşturarak Avrupa’nın güzel kentlerinin Lüks otellerinde ağırlayıp eğiterek beyinleri yıkanmış. Bu eğitim ve operasyonlardan geçmiş olanlar, İlk Kıbrıs Türk Halkı önüne çıkışlarında da; “Biz Türk değiliz, Kıbrıslıyız” gibi pankartlar asarak açıkça kendilerini ifade etmişlerdir. Türk gençlerini aldatıp Güneydeki Kiliselere ibadete götürecek kadar mankurtlaşmış aydınlar(!) var.
Tüm bu saldırı, yok etme ve bu coğrafyadan sürme planlarının öncelikli hedefi Enosis yolunda en büyük engel olarak görülen Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tasfiyesi ve Kıbrıs Türklerinin biz azınlık toplum haline getirilmesidir.
Görüyorsunuz işte, gizli ve aşikâr Avrupa Hayranları, bu öncelikli hedef uğruna her türlü yalanın, entrikanın arkasına saklanarak faaliyetlerini sürdürüyorlar.
Eğer bugün görüşme masasında, KKTC’yi tasfiye edecek bir Federasyonu çözüm olarak görüşme zorunluluğunda kalıyorsak; bunun tek nedeni bir süre iktidarı ve devlet Başkanlığını ele geçiren AB hayranı ve işbirlikçisi partilerin, ellerine geçirdikleri bu ilk fırsatta KKTC’nin tasfiyesine dünya önünde ön koşul olarak imza atmalarıdır.
Bizim zorunlu ve tek hedefimiz ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni yaşatmak ve tanınmasını sağlamaktır. Bu adadaki varlığımız ve geleceğimiz ancak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin varlığı ve yaşatılmasıyla mümkündür.
Bir ülkede güç ve kuvvet, o ülkenin halkına aittir. Devlet Başkanları halk iradesine uyma zorunluluğundadır. Batının Avrupalılaşma yalanına inanarak, Birleşik Kıbrıs veya Federasyon gibi saçmalıklara aldanmak, Kıbrıs Türklerini geri dönüşü imkansız bir köleliğe sürükler…

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
CTP’liler ile TDP’liler Rumlarla birlikte… Türk askerini istemiyorlarmış! CTP’liler ile TDP’liler Rumlarla birlik...

NACAK GAZETESİ- CTP’liler ile TDP’lilerin Rumlarla birlikte yaptıkları açıklamada Türk askerinin olmayacağı yeniden birleşmiş federal K...

Töre; KKTC’ye sahip çıkmaya devam edeceğiz Töre; KKTC’ye sahip çıkmaya devam edeceğ...

NACAK GAZETESİ- Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, 27-28 Ocak Şehitlerini rahmetle anarak, KKTC’ye sahip çıkmaya devam edeceklerini b...

Başbakan Tatar;   Kıbrıs Yunan olmadı olmayacak Başbakan Tatar; Kıbrıs Yunan olmadı ...

NACAK GAZETESİ- Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı, Başbakan Ersin Tatar, “ Kıbrıs Türkü’nün 27-28 Ocak 1958’de İngiliz Koloni İdaresi...

KKTC polisindeki FETÖ yapılanması harekete geçti… “GAF” operasyonu KKTC polisindeki FETÖ yapılanması hareke...

Polis Genel Müdürlüğü’ndeki FETÖ yapılanması tarafından uygulamaya konulan “GAF” operasyonu ile, FETÖ soruşturmalarını yürüten “ÖZEL EK...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
CTP’liler ile TDP’liler Rumlarla birlikte… Türk askerini istemiyorlarmış! CTP’liler ile TDP’liler ...

NACAK GAZETESİ- CTP’liler ile TDP’lilerin Rumlarla birlikte ...

Töre; KKTC’ye sahip çıkmaya devam edeceğiz Töre; KKTC’ye sahip çıkma...

NACAK GAZETESİ- Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, 27-28 O...

Rumlar, Türk katili Grivas’ı andı…  “Grivas yolumuzu aydınlatıyor” Rumlar, Türk katili Griva...

NACAK GAZETESİ- EOKA terör örgütü ideri Yeorgios Grivas Dige...

Av. Fuat VEZİROĞLU;  SEÇİME DOĞRU Av. Fuat VEZİROĞLU; SEÇ...

Önümüzdeki Nisan’da seçim var. Adaylar şu anda peşrev yapmak...

Kamil ÖZKALOĞLU; Köpek Yarışları Kamil ÖZKALOĞLU; Köpek Y...

Modern(!) ülkelerde biliyorsunuz köpek yarışları yapılır. Kö...

Başbakan Tatar;   Kıbrıs Yunan olmadı olmayacak Başbakan Tatar; Kıbrı...

NACAK GAZETESİ- Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı, Başbaka...

KKTC polisindeki FETÖ yapılanması harekete geçti… “GAF” operasyonu KKTC polisindeki FETÖ yap...

Polis Genel Müdürlüğü’ndeki FETÖ yapılanması tarafından uygu...

Savaşan;  Tatar Cumhurbaşkanlığına yürüyor Savaşan; Tatar Cumhurb...

NACAK GAZETESİ- UBP MYK Üyesi Ahmet Savaşan, katıldığı bir t...

Taçoy; Spor ambargosu insanlığa sığmaz Taçoy; Spor ambargosu in...

NACAK GAZETESİ- Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Kıbrıs...

Rumlar öfkeden kudurdu Rumlar öfkeden kudurdu

NACAK GAZETESİ- UNFICYP raporunda sözde “Kıbrıs Cumhuriyeti”...

Eğitim HABERLERİ