Kıbrıs Volkan
Kıbrıs Volkan

Aşk Tatbikatı

06 Aralık 2017 - 23:02 'de eklendi ve A+A-

Aşk Tatbikatı

Bazı müzevir ve bozguncu haber ajanslarının verdiği haberlere göre Anastas’ın ordusu Yahudi’lerle birlikte karada, havada ve denizde büyük bir askeri tatbikat yapmışlar.

Külliyen yalan ve iftiradır, “Arkadaşım Anastas” eminim ki “Arkadaşım Mustafa”ya karşı böylesi den’i ve cen’i bir harekette bulunmasının mümkünatı nâmevcuttur. 

Bu haberler iki halk arasındaki büyük muhabbet ve “Arkadaşım Anastas” ile “Arkadaşım Mustafa” arasındaki kara sevdayı torpillemek üzere emperyalist ajanlar tarafından kurulmuş bir kumpasın ürünüdür.

                                                           ***

Nitekim bendenizin şahsi kaynaklarına ve Urfa ilinin meşhur kelaynaklarına göre bir tatbikat gerçekten yapılmıştır, fakat bu eylem Yeniçeri nitelikli askeri bir harekât olmayıp sadece ve munhasıran 1 adet aşk eyleminden ibarettir. Bu tatbikat her iki tarafta yeni yılın ilk aylarında yaşanacak seçimlerden sonra Medaksa meydanında kurulacak ve Montana yaylâsında devam edecek sûlh masasına bir hazırlık niteliğindedir.

Böylesi ulvi ve kutsi, üstelik milli ve mahalli bir amaca yönelik bu muhterem tatbikatı “askeri” olarak tavsif etmek ancak barış düşmanı hıyartoların işi olabilir.

                                                           ***

Bu aşk tatbikatının hedeflerden biri doğal afetlere karşı gerektiğinde “Arkadaşım Mustafa” ile diğer “yes be annem”cilerin hayat güvenliğinin yeni bir garanti antlaşması yoluyla teminat altına alınmasıdır.

Meselâ “Arkadaşım Mustafa” bir Akdeniz turuna katıldığı, cennetmekân 12 adaları ziyaret etmek üzere, armatör Onasis’in yatına binip denize açıldığı, ansızın bir fırtına koptuğu, yatın batma tehlikesi geçirdiği, bundan dolayı tahlisiye işlemleri başladığı takdirde söz konusu aşk tatbikatına katılmış olan Anastas’ın Efzun askerleri bir Hızır misali derhal imdada yetişecek, “Arkadaşım Mustafa” ile şeriklerini selâmete alacaktır. 

Yine meselâ MAT efendi Baf sahil-i deryasından denize açıldığı, Rodos’a doğru kulaç atmaya başladığı, bu arada büyük bir akıntı meydana geldiği, bu akıntı MAT efendiyi Marmaris’e doğru sürüklediği takdirde, MAT’ın Anadolu toprağında esir alınmasını önlemek ve zat-ı şeriflerini Midera Ellâda kıyılarında özgür bölgeye çıkarmak üzere Anastas’ın Efzun milisleri ile Yahudi’nin Siyonist militanları müdahale hakkını kullanarak MAT’ı her türlü zillet ve felâketten kurtaracaktır.

                                                           ***

Her iki seçimden sonra siyasal yeşil masalarda icra edilmesi plânlanan barış yarışında, bu arada meydana gelmesinden korkulan idrar yarışında herhangi bir sıkıntı olduğu takdirde de söz konusu aşk harekâtına katılmış olan personel Galô Plâza rollerinde arabuluculuk ve özel temsilcilik misyonunu üstlenmek suretiyle siyasal kanalizasyon dehlizlerinde meydana gelecek tıkanıkları derhal temizleyecektir.

Yahudi’nin Anastas’la müşterek aşk operasyonu düzenlemesi ise şu anda yolsuzluk ve rüşvet yüzünden istifası talep edilerek hakkında soruşturma açılan Siyonist Başbakan Netanyahu’nun bize duyduğu Leyla ile Mecnun aşkından ve bizi köşede kıstırıp “yakalarsam muh-muh” nitelikli tecavüz niyetinden neşet eylemektedir.

                                                           ***

Dolayısıyla işbu efsanevi ve münzevi aşk oyununun “Arkadaşım Mustafa”ya karşı girişilmiş bir suikast veya darbe olduğu yolunda barış düşmanları tarafından uydurulan masal ve okunan gazellere asla inanılmaması ve katiyen itibar edilmemesi önemle rica ve ica olunur.

Bu aşk operasyonu keza muhtelif cilveler ve okkalı gayfeler de içermektedir. Operasyon sonunda Netanyahu ile Amerika’daki Siyonist örgütlerin de katılmasıyla “Arkadaşım Mustafa” ile “Arkadaşım Anastas” meşhur Uzun Yol’da MAO misali uzun bir yürüyüş yapacak, Büyük Han’da Antep baklavası yutacak, Lôkmacı Barikâtı’nda ise Resa pastanesinde özel surette imâl edilmiş yılbaşı lôkması hazm-ı taam eyleyeceklerdir.

Sonuçta cümbür-cemaat AB cenneti yoluyla Başpapaz Makarios’un sıçrama tahtasından hoplayarak Atina garına muvasalat edip Kıbrıs belâsını başımızdan atmış olacağız.

Ondan sonra Atina’nın Anayasa Meydanı’nda vur patlasın-çal oynasın.      

  

 

Etiketler :
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
<br>GERÇEĞE BAKIŞ </br> Aydın Akkurt yazdı : ” “SİYASİ DARBE”Yİ KİM GERÇEKLEŞTİRMEK İSTEDİ ?  “
GERÇEĞE BAKIŞ
Aydın Akkurt yaz...

Başbakan Faiz Sucuoğlu’nun istifasından sonra, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar bir an önce yeni hükümeti oluşturmaya yönelik olarak siyasi pa...

<br>GERÇEĞE BAKIŞ </br> Aydın Akkurt yazdı : ” CUMHURBAŞKANI TATAR’A  “VATAN HAİNİ” DİYENLER “
GERÇEĞE BAKIŞ
Aydın Akkurt yaz...

Esas konuya girmeden önce “vatan” ve “vatan haini” kelimelerinin ne anlama  geldiğine ve neleri içerdiğine  özetle bir bakalım. VATAN; ...

Aydın Akkurt Yazdı : “SEDAT PEKER- CENK MUTLUYAKALI VE BAYRAK MESELESİ” Aydın Akkurt Yazdı : “SEDAT PEKER-...

Halil Falyalı’nın cenaze töreninde acılı ailesi ve yakınları tabutun üzerine Bayrak serdi. Vay sen misinin bunu yapan. “Sol...

Aydın AKKURT;  21 ARALIK, GİRİT VE KIBRIS Aydın AKKURT; 21 ARALIK, GİRİT VE KIBRI...

Kıbrıs Türk halkını yok etmek için 21 Aralık 1963 günü Rum-Yunan ikilisi tarafından başlatılan saldırıların 57. yıldönümünde Girit mese...

BU HABER HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTMEK İSTER MİSİNİZ?(Yorum Yok)
SON EKLENEN HABERLER
Kültür Dairesi 19 Ağustos Dünya Fotoğrafçılık Günü’nü etkinlikle kutluyor Kültür Dairesi 19 Ağustos...

Başbakan Yardımcılığı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Baka...

Maliye Bakanı Şan, GİAD heyetini kabul etti Maliye Bakanı Şan, GİAD h...

Maliye Bakanı Alişan Şan, ekonominin büyüyebilmesi ve hareke...

RDÜ Yerleştirme ve Burs sınavı 20 Ağustos’ta RDÜ Yerleştirme ve Burs s...

Rauf Denktaş Üniversitesi’nin (RDÜ) yerleştirme ve burs sına...

Maliye Bakanı Şan, Beşparmak Düşünce Grubu heyetini kabul etti Maliye Bakanı Şan, Beşpar...

Maliye Bakanı Alişan Şan, içerisinde tecrübeli siyaset insan...

SOS Çocukköyü Derneği, okul hazırlıklarına destek amacıyla kampanya başlattı SOS Çocukköyü Derneği, ok...

SOS Çocukköyü Derneği, çatısı altında bakım ve destek verile...

Bakan Taçoy, Ankara’da temaslarda bulunuyor Bakan Taçoy, Ankara’da te...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy Sosyal Hizmetl...

Töre, Haspolat Şehitlerini anma törenine katıldı Töre, Haspolat Şehitlerin...

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre, 14 Ağustos 1974’te Ha...

TC Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: Tasarruf sahiplerinin üçte biri döviz yerine kur korumalı TL mevduat hesabını tercih ediyor TC Hazine ve Maliye Bakan...

TC Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, tasarruf sahiple...

Taşkent Şehitleri anıldı Taşkent Şehitleri anıldı...

Taşkent ve civar köylerde şehit düşenler Taşkent Şehitliği’n...

Arter:Cumhuriyeti ve vatanı sonsuza kadar yaşatmak asli görev Arter:Cumhuriyeti ve vata...

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Kıbrıs Türk halkın...

Eğitim HABERLERİ